Dyson opinie

Nie wiem, jak to wygląda u was, ale dla mnie zakup sprzętów AGD zawsze wiąże się z godzinami internetowego researchu. Znajduję rankingi urządzeń, sprawdzam ich parametry, a następnie szukam optymalnego sklepu, w którym mogłabym spokojnie i bezpiecznie zakupić wybrany produkt online. Z czasem odkrywam i zapamiętuję swoje ulubione sklepy internetowe. Dyson jest jednym z nich. Jeśli szukacie producenta, którego towary łączą w sobie wysoką jakość oraz nowoczesne technologii, zachęcam was do przeczytania tego artykułu. Dowiecie się co nieco na temat profilu marki oraz jej historii, poznacie politykę względem klientów oraz propozycje produktów, których nie można przegapić. Przy tworzeniu tekstu uwzględniałam dostępne na stronie Dyson opinie na temat produktów.

Sprawdź promocje Dyson [KOD AKTYWNY] Kliknij tutaj >>

Historia marki

Firma została założona przez brytyjskiego wynalazcę Jamesa Dysona w 1991 roku i od początku swojego istnienia zajmuje się przede wszystkim produkcją artykułów gospodarstwa domowego, takich jak odkurzacze, suszarki i oczyszczacze powietrza. Początki Dyson wiążą się z… zepsutym odkurzaczem, z którego korzystał założyciel marki. W 1974 roku James Dyson, sfrustrowany niedziałającym filtrem w urządzeniu, postanowił zaprojektować pierwszy bezworkowy odkurzacz. Firma prowadziła rozmaite badania nad nowoczesnymi technologiami, angażowała się między innymi w stworzenie modelu samochodu elektrycznego. W 2011 roku założyciel marki wyłożył fundusze na utworzenie katedry przy University of Cambridge, w której opracowywane są różne rozwiązania z zakresu inżynierii użytkowej. W 2019 roku Dyson przeniosło się do Singapuru.

Dyson a zaangażowanie społeczne

Firma zdaje sobie sprawę z konsekwencji dla środowiska i ludzi, jakie wywiera ze względu na swój globalny status. Dlatego zdecydowała się wprowadzić szereg rozmaitych rozwiązań, dzięki którym ogranicza negatywne oddziaływanie. Tworzone przez markę produkty powstają w oparciu o zasadę lean engineering, towary Dyson nie posiadają zbędnych części, innowacje wprowadza się poprzez precyzyjne analizowanie komponentów, którego celem jest znalezienie jeszcze bardziej ergonomicznego rozwiązania opartego na filozofii „więcej, mając mniej”. Kolejną regułą przyjętą przez firmę jest branie odpowiedzialności za sposoby pozyskiwania. Dyson współpracuje tylko z tymi dostawcami, którzy przestrzegają norm bezpieczeństwa oraz mają na uwadze dobro środowiska. Wszystkim towarom firmy przyświeca jedna nadrzędna wartość – wydajność. Firma dba o to by wszystkie produkty były najwyższej jakości i powstawały z jak najmniejszą szkodą dla naszej planety. To właśnie dlatego Dyson przeznacza ogromne nakłady pieniężne na badania oraz rozwój innowacji. Towary marki można poddawać renowacji oraz recyklingowi. Firma stara się również aktywizować lokalne społeczności oraz podnosić zainteresowanie inżynierią użytkową poprzez organizowanie akcji charytatywnych oraz współpracę z organizacjami.

Dyson opinie – dlaczego warto?

Dyson to firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Jej produkty znane są z precyzji wykonania, ogromnej funkcjonalności i wykorzystania najnowszych, niezwykle zaawansowanych technologii. Każdy z towarów będzie niezastąpionym kompanem, znacznie ułatwiającym codzienne wykonywanie rozmaitych czynności, od sprzątania, po pielęgnację włosów. W ofercie dominują towary przynależące do czterech głównych kategorii. Pierwszą z nich są odkurzacze bezprzewodowe, asortyment Dyson obejmuje funkcjonalne urządzenia, dzięki którym odkurzanie będzie prostsze niż kiedykolwiek. Urządzenia z tej kategorii cechują się ogromną mocną ssania, prawie dwugodzinnym czasem pracy oraz niezwykle wydajnym systemem filtracji, pozwalającym na wyłapywanie nawet najmniejszych zanieczyszczeń, takich jak bakterie i alergeny. Odkurzacze bezprzewodowe posiadają również wymienne zestawy szczotek oraz ekrany LCD wyświetlające tryb i poziom naładowania urządzenia. Drugą – jakość powietrza, marka oferuje trzy typy produktów do wyboru: prostownice, lokówki i stylery, dzięki którym szybko i bez większych problemów ułożycie wymarzoną fryzurę. Trzecią – jakość powietrza, w asortymencie Dyson znajdziecie zaawansowane technologicznie oczyszczacze i nawilżacze powietrza. Urządzenia przydadzą się szczególnie mocno wszystkim mieszkańcom dużych, pełnych smogu miast. Czwartą – odkurzacze przewodowe, jeśli jesteście zwolennikami bardziej tradycyjnych sprzętów do sprzątania, w tej kategorii znajdziecie idealne urządzenie dla siebie. Dyson oferuje jeszcze dwie, mniej popularne grupy produktów – akcesoria oraz produkty dla biznesu. W pierwszej natraficie na rozmaite dodatki do odkurzaczy i sprzętów do pielęgnacji włosów, w drugiej, między innymi na suszarki do rąk.

Wiecie już co nieco na temat asortymentu marki, ale co sprawia, że zakupy w Dyson są jedyne w swoim rodzaju? Odpowiedź na to pytanie również związana jest z cyfrą 4. Na swojej stronie marka umieściła cztery zasady, które odzwierciedlają politykę wobec klientów. Pierwsza z nich to „Gwarancja oryginalności”, kupując bezpośrednio od producenta, unikniecie narażenia się na bycie oszukanym. Druga – „Darmowa dostawa”, przy zakupach, których wartość przekracza 300 zł możecie liczyć na brak dodatkowych kosztów. Dostawy zazwyczaj realizowane są w ciągu 2-3 dni roboczych. Trzecia – „2 lata gwarancji Dyson”, urządzenia zakupione w sklepach marki objęte są gwarancją, która w zależności od towaru trwa od dwóch do pięciu lat. Czwarta – „Ekskluzywne oferty”, kupując online na Dyson.pl, możecie liczyć na rozmaite przeceny. Pamiętajcie by regularnie je sprawdzać.

Jeśli z jakiegoś powodu nie przepadacie za zakupami w sklepach internetowych, zapewne ucieszy was informacja, że możecie odwiedzić salony stacjonarne marki. W Polsce istnieją aż cztery miejsca, w których zapoznacie się z produktami Dyson – w Poznaniu, Katowicach oraz Warszawie.

Promocje i funkcjonalności – polityka marki względem klientów

Jedną z czterech głównych zasad kształtujących politykę firmy są „ekskluzywne oferty”. Bieżące promocje znajdziecie w zakładce „Promocje”. Natraficie tam zarówno na wyjątkowe przeceny, jak i produkty z limitowanych edycji. Jednym z ciekawszych udogodnień dla klientów jest opcja „Testuj 30 Dni na Dyson.pl” umożliwiająca zwrot towarów po trzydziestu dniach od ich otrzymania. Dzięki tej usłudze będziecie mogli sprawdzić, czy urządzenia wam odpowiadają.

Jeśli zastanawiacie się nad tym jak dobrać urządzenie Dyson do waszych potrzeb lub chcielibyście poprosić o radę by zoptymalizować pracę zakupionego produktu, z pomocą przyjdzie wam opcja wideochatu z pracownikami marki. By z niej skorzystać wystarczy posiadać komputer lub laptop z wyszukiwarką Google Chrome, a następnie połączyć się z konsultantem za pomocą wyskakującego na podstronie okienka. Chat jest dostępny od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 – 18:00. Dzięki tej usłudze możecie również zobaczyć na żywo, jak zachowują się wybrane urządzenia marki.

Bestsellery Dyson opinie

Wśród produktów, które zyskały największą liczbę pozytywnych ocen od klientów, warto wyróżnić:

  • Dyson Cyclone V11 Absolute Extra – odkurzacz bezprzewodowy posiadający trzy tryby odkurzania oraz ekran LCD wyświetlający informacje na temat stanu urządzenia. Dostępne na stronie Dyson oceny chwalą sprzęt za wydajność oraz dokładność w czyszczeniu.
Dyson V11 Absolute Extra odkurzacz bezprzewodowy
  • Oczyszczacz z funkcją nawilżania i chłodzenia – dzięki któremu powietrze w pomieszczeniu będzie nawilżone oraz czyste, a wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia wykryte. https://www.dyson.pl/dyson-pure-humidify-cool
  • Styler Dyson Airwrap Complete – pozwalający na kompleksową stylizację włosów bez obaw o to, że zostaną zniszczone.
Styler Dyson Airwrap Complete

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

N-O | najlepsze-opinie.pl
Logo
Enable registration in settings - general